Jak się zachowywać w trakcie randki?

Pierwsza randka ma bardzo duże znaczenie w kontekście dalszej znajomości. Statystyki pokazują, że większość relacji kończy się właśnie na tym etapie. Wszystko dlatego, że minimum jedna ze stron dochodzi do wniosku, że nie warto kontynuować konkretnej znajomości. Jak zatem zachowywać się na randce, aby uwodzenie poznanej kobiety było skuteczne? Oto kilka najważniejszych aspektów, które powinny być wzięte pod uwagę.

Dobre maniery nie zaszkodzą

W dzisiejszych czasach mężczyźni często mają twardy orzech do zgryzienia związany z tym aspektem. Są bowiem faceci, którzy na co dzień starają się być dżentelmenami, a w niektórych sytuacjach spotykają się z niezrozumieniem. Jest bowiem coraz więcej feministek, które na przykład nie chcą, żeby ktoś pomagał im wnosić zakupy czy otwierać drzwi przed wejściem do budynku itp. Mnóstwo mężczyzn zastanawia się zatem czy stosować tego typu maniery na pierwszej randce… Oczywiście, najlepiej byłoby postępować pod kątem konkretnej osoby.

Jeśli dany mężczyzna wie, że kobieta utożsamia się z feministkami, to pewne zachowania mogą nie być dobrze odebrane. Co jednak zrobić, kiedy facet – a najczęściej takie sytuacje występują – nie posiada takiej wiedzy? Wtedy po prostu warto stosować wszystkie najważniejsze maniery. Jeśli przepuścicie kobietę w drzwiach, odsuniecie jej stołek w restauracji czy zapłacicie rachunek, to na pewno będziecie dobrze odebrani. Nawet feministki to docenią, chociaż prawdopodobnie w pewnym momencie zwrócą uwagę, że po prostu nie potrzebują takiej pomocy. Większość kobiet ocenia jednak takich mężczyzn naprawdę bardzo pozytywnie.

Jeżeli szukasz skutecznych metod flirtu, znajdziesz je na stronie uwodzenie.org – sprawdź więcej

Dlaczego warto poruszać różne tematy?

Bardzo istotne jest to, aby na pierwszej randce poruszać różne tematy. Nie da się ukryć, że uwodzenie kobiet to nie tylko wygląd, ale także wnętrze i to, co sobą reprezentujemy. W związku z tym trzeba przygotować się do takiej konwersacji. Badania pokazują, że bardzo duża część kobiet uwielbia inteligentnych mężczyzn, którzy potrafią z pasją opowiadać o różnych kwestiach. Można zatem powiedzieć, że do skutecznego uwodzenia trzeba przygotowywać się przez całe życie. Nie należy ograniczać się tylko do tematów typowo męskich, jak motoryzacja czy sport.

Należy poświęcić również czas na oglądanie seriali czy zaznajomienie się z najnowszymi trendami obowiązującymi w modzie itp. Nie zaszkodzi też znać się na dziedzinie kulinarnej. Ciekawostką jest fakt, że dużo kobiet bardzo ceni sobie ten aspekt. Wiedzą bowiem, że gdyby znajomość przerodziła się w dłuższą relację, to nie byłyby skazane w tym związku wyłącznie na gotowanie. Z psychologicznego punktu widzenia jest to zatem ważna umiejętność.

Czy należy kreować się na kogoś innego?

Dużo osób chce wywrzeć na randce jak najlepsze wrażenie. Przez to często mężczyźni nie są do końca sobą. Czy jest to dobre podejście? Nie do końca. Udawanie kogoś innego na dłuższą metę nigdy nie jest dobrym rozwiązaniem. Wszystko dlatego, że prędzej czy później kurtyna opada. W związku z tym warto zrobić wrażenie na kobiecie, ale też nie można z tym przesadzać. Trzeba być po prostu sobą, żeby dana osoba mogła odpowiedzieć sobie na pytanie czy chce kontynuować dalej znajomość.

Published

Updated

Author

admin

Categories

Rozrywka

Comments